środa, 25 stycznia 2017

Fabrics - part one

Thanks to grant from working office I can buy a lot of beautiful fabrics which I couldn't buy earlier - I didn't have enough money :(. I was buying quilting fabrics occasionally but never in a such amount I showed You in last post :). Now I can afford on a little crazy and I do it!
The first shop where I've made a shopping was color-mercado. Beautiful, colourful fabrics and a lot of photos of finished products from which You can take an inspirations. You can buy here fabrics such designers as: Erin Mc Morris, Amy Butler, Heather Bailey or Joel Dewberry.
We decided (Michalina helped me in shopping ) on these beautiful fabrics:

Dzięki dotacji z urzędu pracy mam możliwość kupna mnóstwa pięknych materiałów, na które do tej pory nie było mnie za bardzo stać :(. A przynajmniej nie w takiej ilości jak pokazywałam w poprzednim poście :).
Teraz mogę sobie pozwolić na małe szaleństwo i korzystam z tego!
I tak, na pierwszy ogień poszedł sklep color-mercado. Piękne, kolorowe tkaniny i mnóstwo zdjęć gotowych wyrobów, z których można czerpać inspiracje do swoich projektów. Można tutaj nabyć tkaniny m.in. takich projektantów jak: Erin Mc Morris, Amy Butler, Heather Bailey czy Joela Dewberry. Strona jest czytelna i łatwo można znaleźć to czego się szuka.
My wybrałyśmy (Michalina czynnie uczesniczyła w zakupach) takie oto cudeńka:Paski i ule od Amy Butler
Czy też charmpacki od Joela Dewberry :)

There were our first shopping. Now I have to start sewing!

No i to tyle po pierwszych zakupach. Teraz czas zacząć szyć!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz