poniedziałek, 16 listopada 2015

Kiermasz świąteczny

W najbliższą sobotę, w przedszkolu mojego syna, odbędzie się kiermasz świąteczny. Jak co roku będzie kawiarenka, w której można będzie zjeść dobre rzeczy przygotowane przez rodziców, atrakcje dla dzieci: bajka, "tajemniczy zakątek", stoiska na których dzieciaki będą mogły samodzielnie wykonać różne rzeczy (w tym roku nie wiem co będzie, ale w poprzednich latach można było zrobić sobie np. bransoletkę lub ozdoby świąteczne). Będzie oczywiście stoisko z ręcznie wykonanymi zabawkami (robią je przedszkolne ciocie i rodzice) oraz aukcja takich bardziej unikatowych przedmiotów. Ja w tym roku zostałam poproszona o uszycie torby, do produkcji której miałam użyć kolorowy "dywanik" zrobiony przez jedną z cioć.
Oto efekty:


Myślę, że wyszło nie najgorzej :).
W środku jest kieszonka na drobiazgi i niezbędna w damskiej torebce tasiemka z zapieciem na klucze :).
Szyję jeszcze dziecięcy kocyk, ale zdjęcia zrobię jak już będzie skończony.

No i muszę dodać, że pieniądze uzyskane ze sprzedanych rzeczy (wszystkich!) przeznaczone są na cele przedszkola. Dzięki nim ciocie mogą np. zrobić jakiś większy remont.

Gdyby ktoś miał ochotę, i jest z Bielska lub okolic, zobaczyć jak to u nas w przedszkolu wygląda, to zapraszam na kiermasz w najbliższą sobotę, tj. 21.11, od 15ej do 18ej. Miejsce: Przedszkole Waldorfskie, ul. Grunwaldzka 3, Bielsko-Biała

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz