piątek, 25 listopada 2016

Dandelion clocks

We are getting older. It's natural that we get older every year and numbers of lights on birthday cake is changing :). Next year our friend has the 50th birhday. Almost year ago I decided that I'll sew a quilt for him. I had many ideas how it will look like but two weeks ago I created the final pattern which is waiting for realization (I have time till march).
In the next two or three years a few of my friends will have "round" birthday and I thought that I 'll sew quilts for them. This is my new idea and  below You can see my first realization :).
"Dandelion clocks" will be present for my friend who has the 40th birthday on January and she likes white.
A lot of white.....

Starzejemy się. Nic na to nie poradzimy, że z roku na rok przybywa nam lat i zmienia się liczba świeczek na torcie :). W przyszłym roku nasz przyjaciel będzie obchodził "okrągłe" urodziny: 50-te. Prawie rok temu postanowiłam, że z tej okazji uszyję mu narzutę. Pomysłów co ma się znaleźć "na prezencie" było wiele w ciągu tego roku, ale jakieś dwa tygodnie temu powstał projekt ostateczny, który czeka teraz na realizację (mam czas do marca).
W ciągu najbliższych 2-3 lat jeszcze kilkoro moich bliskich mi osób będzie obchodziło "okrągłe" urodziny i tak myśląc sobie o tym, powstał w mojej głowie pomysł, żeby dla nich wszystkich szyć w prezencie quilty. Tak sobie to wymyśliłam i pierwsza realizacja właśnie została ukończona :).
"Dmuchawce" będą prezentem dla koleżanki, która w styczniu kończy 40 lat i lubi biel. Duuużo bieli.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz