środa, 24 stycznia 2018

Snails

Miniony tydzień upłynął mi na szyciu quiltów dla dwóch małych dziewczynek. Zadanie o tyle trudne, że narzuty nie mogły za bardzo różnić się jedna od drugiej gdyż dziewczynki mają wspólny pokój. Poza tym mogłoby dojść do awantury gdyby obydwu dziewczynką spodobała się ta sama narzuta, a do tego nie można było dopuścić 😁.
Po konsultacjach z mamą otrzymałam całą listę zwierzątek, które lubią dziewczynki i które mogłyby się znaleźć na narzutach. Nie ułatwiło mi to zadania, bo lista była długa, a ja z podejmowaniem decyzji mam ciężko. Po długich namysłach przypomniałam sobie o genialnej książce Boo Davis "Dare To Be Square" i decyzja zapadła: ślimak! A nawet kilka ślimaków.

Last week I was sewing quilts for a two little girls. It was so hard because these quilts had to be very similar - girls are sharing room together. Besides I wanted to avoid a quarrel if one bedspread would appeal to both girls 😁.
After consultations with their mother I got list of animals which could find on quilts. It didn't make the task easier for me: list was long and I have problems with decisions. After long deliberations I remembered about great book Boo Davis "Dare To Be Square" and decision was: snail! Even a few snails.


Wycinanie, układanie
Zszywanie


Przyszywanie lamówki - najbardziej znienawidzona część szyciaGotowa lamówka

I gotowe narzuty

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz